Klub podlodowy KONGER Warszawa Ochota 7

 Dzięki uprzejmości i zaufaniu właścicieli firmy Konger został utworzony

     Klub Wędkarstwa Podlodowego "KONGER Warszawa Ochota 7".

Drużyna będzie startować w Mistrzostwach Polski w wędkarstwie podlodowym.

Pierwsze zawody planowane są już za dwa tygodnie w okolicach Dobrego Miasta. 

Cel sportowy to przede wszystkim ambitna i waleczna postawa z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia pozwalająca na zajęcie miejsca w pierwszej szóstce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski oraz w pierwszej dziesiątce indywidualnie przez przynajmniej jednego zawodnika.

SKŁAD:

Maciej Fabisiak – startował w Podlodowych Grand Prix Polski 2011 i 2013

Sukcesy :

Indywidualny Podlodowy Mistrz Polski 2011

Indywidualny Podlodowy Mistrz Okręgu Mazowieckiego 2014

Mistrz i v-ce Mistrz Okręgu Mazowieckiego w drużynie 2013, 2014

V-ce i II V-ce Mistrz Okręgu Mazowieckiego w wędkarstwie spławikowym 2002, 2003

2 miejsce w Grand Prix Czorsztyna w drużynie 2011 i 2013

2 i 3 miejsce w Podlodowym Grand Prix Okręgu Mazowieckiego 2011 i 2013.

 

W drużynie zajmuje się organizacją, taktyką i przygotowaniem zanęt.

Ulubione łowiska podlodowe: równe, średnio rybne jak Zalew Czorsztyński. Ulubiona ryba – okoń.

Rafał Pykało – pomimo młodego wieku, doświadczony kilkuletnim stażem w cyklach Podlodowych Grand Prix Polski w ostatnich latach.

Sukcesy:

II V-ce Podlodowy Mistrz Polski w drużynie 2008

V-ce Podlodowy Mistrz Okręgu Mazowieckiego w drużynie 2014

6 miejsce w Podlodowych Mistrzostwach Polski indywidualnie 2008

3 miejsce Podlodowych Mistrzostwach Polski w drużynie 2008

2 miejsce Grand Prix Czorsztyna w drużynie 2011 i 2013

 

Ulubione łowiska: równe, mało rybne – J.Rosnowskie i Zalew Czorsztyński.

Najgorsze łowisko: Sętal (poległ 3 razy)

W drużynie zajmuje się przygotowywaniem planów łowiska i spisywaniem wniosków.

 

Łukasz Gałązka – wielokrotnie startował w podlodowym GPP. Osiąga coraz lepsze rezultaty.

Ulubione łowiska – z dużą liczbą ryb, preferuje łowienie szybkościowe.

Ulubiona ryba : krąp i płoć.

Zajmuje się przygotowaniem przynęt.

Sukcesy:

Podlodowy Mistrz Okręgu Siedleckiego indywidualnie 2010

Spławikowy V-ce Mistrz Okręgu Siedleckiego 2013

Piotr Kozak – najbardziej utytułowany i wszechstronny zawodnik w naszej drużynie z doświadczeniem i sukcesami w wędkarstwie podlodowym, morskim i spinningowym na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Aktualnie jest w Kadrze Narodowej w wędkarstwie morskim z kutrów.

Preferowane łowisko: średnio rybne

Ulubiona ryba : jazgarz

Najważniejsze sukcesy :

Podlodowy Mistrz Polski w drużynie 2001

4 miejsce Podlodowe Klubowe Mistrzostwa Polski indywidualnie 2004

2 miejsce w Podlodowym Grand Prix Polski indywidualnie 2005

II V-ce Podlodowy Mistrz Polski w drużynie 2008

5 miejsce w Podlodowych Mistrzostwach Polski  indywidualnie 2008

V-ce i II v-ce Mistrz Okręgu Mazowieckiego w drużynie 2013, 2014

3 miejsce w Spinningowym Grand Prix Okręgu Mazowieckiego za 1997 indywidualnie

2 miejsce w Spinningowym Grand Prix OM za 1999 indywidualnie

II V-ce Mistrz w Spinningowych Mistrzostwa OM w drużynie 1999, 2006

I miejsce w Międzynarodowych Morskich Mistrzostwach Polski w drużynie 2012

V-ce Mistrz w Morskich Mistrzostwach Polski w drużynie 2012

2 miejsce w Międzynarodowych Morskich Mistrzostwach Polski – indywidualnie 2013

V-ce Mistrz Polski w wędkarstwie morskim – indywidualnie 2013

II V-ce Mistrz OM w wędkarstwie morskim – indywidualnie 2007,2012

IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Europy w Wędkarstwie Morskim – Łeba 2013

Piotr Zimniewicz – debiutuje w Podlodowych Grand Prix Polski 2014

 

Sukcesy :

V-ce i II v-ce Mistrz Okręgu Mazowieckiego w drużynie 2013, 2014

3 miejsce w Podlodowych zawodach Grand Prix Okręgu Mazowieckiego 2014

Na razie zaczyna starty Podlodowym GPP, zobaczymy na co go stać i jakie łowiska preferuje

Jacek Dorant: wszechstronny zawodnik, w ostatnich latach startuje z sukcesami zawodach morskich. Nasza „siła spokoju”. Żadna sytuacji nad wodą nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi.

Sukcesy:

II V-ce Podlodowy Mistrz Polski w drużynie 2008

V-ce i II v-ce Mistrz Okręgu Mazowieckiego w drużynie 2013, 2014